Wieloryb XRP przesuwa się o 90 mln XRP, gdy wieloryby BTC i ETH roją się na rynku

Rynek kryptowalut właśnie był świadkiem, jak wieloryb XRP przeniósł ogromną sumę tokenów XRP za minimalną opłatą.

Po raz pierwszy zgłoszony przez kryptowalutowego bota Whale Alert na Twitterze, podmiot przeniósł tokeny XRP o wartości prawie 23 milionów dolarów. Użytkownik zapłacił tylko opłatę transakcyjną w wysokości nieco ponad pięciu dolarów za ogromną transakcję.

Wieloryb XRP w ruchu

Anonimowy wieloryb XRP przeniósł 89 999 980 tokenów XRP ze swojego adresu portfela na giełdę kryptowalut Coinbase. Transakcja warta prawie 23 miliony dolarów kosztowała użytkownika jedynie minutę w wysokości 5,04 dolara jako opłatę transakcyjną.

Podczas gdy bot na Twitterze zgłosił transakcję jako przeniesienie z nieznanego portfela na adres Coinbase, witryna bota pokazuje, że przeniesienie miało miejsce między dwoma portfelami należącymi do tej samej giełdy kryptowalut.

Whale Alert odfiltrowuje transakcje w chłodni z giełd, co oznacza, że ​​wieloryb XRP jest prawdopodobnie inwestorem przenoszącym aktywa w celu handlu nimi na wolnym rynku lub przechowywania ich w innym miejscu. Jeśli powodem tego ruchu jest poprzednie stwierdzenie, możemy zauważyć krótkoterminowy niedźwiedzi wpływ na cenę XRP.

Wieloryby BTC i ETH również roi się na rynkach

Wieloryby Bitcoin i Ethereum roją się na rynkach od kilku dni. Mnóstwo transakcji Bitcoin na dużą skalę miało miejsce ostatniego dnia, z których największa przenosi BTC o wartości ponad 220 milionów dolarów między dwoma anonimowymi portfelami.

Większość transakcji wielorybów odbywała się między dwoma anonimowymi użytkownikami lub inwestorami przenoszącymi aktywa z giełd kryptowalut. Jest to pozytywny sygnał, ponieważ ludzie, którzy chcą sprzedać aktywa, zwykle przechowują je na giełdzie.

Z drugiej strony wieloryby Ethereum wykazały ruch w kierunku wymiany lub protokołów DeFi. Należą do nich największa transakcja ETH, która miała miejsce wczoraj, przenosząc ETH o wartości ponad 21 milionów dolarów do Uniswap.

Tymczasem Fundacja Ethereum jest nadal dość daleko od osiągnięcia celu, jakim jest obstawienie 524 288 ETH. Do kontraktu wpłynęło 50 849 ETH, a do terminu pozostały prawie dwa tygodnie .

About